دوربین مداربسته شهر

اهمیت تغذیه دوربین های مداربسته

یکی از مواردی که باید در نصب دوربین مداربسته به آن توجه کرد، برق مورد نیازی است که هنگام نصب دوربین مداربسته باید تهیه شود. در این مقاله به بررسی روش های دریافت برق انواع دوربین های مداربسته و نحوه قطع و وصل آن ها بدون از کار افتادن دیگر دوربین ها را بررسی می کنیم.

برق مورد نیاز دوربین مداربسته

بررسی اولیه سایت مکان مورد نظر اغلب صرفاً به عنوان مقدمه ای برای جانمایی دوربین های مداربسته، هدف ها و قابلیت دسترسی در مکان عمل می کند. ارزیابی سایت ممکن است تنها به عنوان وسیله ای برای دید کلی مکان باشد، اما به یاد داشته باشید که در جایی که برق وجود ندارد، دوربینی هم وجود ندارد. بنابراین تعیین میزان در دسترس بودن برق همیشه ایده خوبی در اولین بررسی های سایت مکان است.

دوربین مداربسته شهر

به عنوان بخشی از بررسی سایت، آماده باشید که اگر روش مقرون به صرفه ای برای تحویل نیرو به محل مورد نیاز وجود ندارد توضیح دهید. به خاطر داشته باشید که لزوماً نیازی به دریافت برق از همان مکانی نیست که داده ها در آن پایان می یابند، اگرچه داشتن یک مدارشکن جداگانه برای دوربین ها با بار کافی برای جابجایی آنها همیشه ترجیح داده می شود. یک قطع کننده مدار برای هر دوربین بهترین روش است، زیرا اگر دوربین نیاز به تعمیر داشته باشد، شما باید برق را فقط برای آن دوربین جداگانه و نه یک گروه زنجیردار قطع کنید. به یاد داشته باشید که اگر دوربین ها خاموش باشند و یک حادثه جدی رخ دهد، ممکن است مسئولیت قانونی برای ایجاد احساس امنیت کاذب وجود داشته باشد.

برق دوربین های مداربسته خیابان ها

بیشتر چراغ‌ های شهری و عمومی ولتاژ بالاتری دارند و مهم‌ تر از آن یا روی تایمر تنظیم می‌ شوند یا از حسگر های عکس برای تعیین نور طبیعی استفاده می‌ کنند که به آنها امکان می‌ دهد به طور خودکار در هنگام سحر و غروب روشن یا خاموش شوند. برق مورد نیاز برای همه دوربین های امنیتی خیابان (به عنوان مثال، ثابت، آنالوگ، دوربین مدار بسته، IP و غیره) برق بدون وقفه یا برق دائمی در نظر گرفته می شود. یعنی این برق متناوب است که ۲۴/۷ در دسترس است و به طور معمول یک جریان تمیز ۱۱۰/۱۲۰ ولت است.

دوربین مداربسته چهار راه

برای اکثر پروژه‌ های سطح شهر، هر قطب با یک دوربین جدید نیاز به نصب سیم جداگانه از منبع و همچنین یک قطع کننده مدار اختصاصی دارد. اندازه سیم بر اساس فاصله و ولتاژ مورد نیاز، محاسبه بار ولتاژ و افت ولتاژ است. چند ابزار مفید افت ولتاژ آنلاین هم وجود دارد که سیم گیج مورد نیاز برای فاصله مورد نیاز را محاسبه می کند و وقتی وارد سیم مسی شماره ۶ و ۴ (با ضخامت حدود ۳/۸ اینچ) شوید، آن را محاسبه می کند.

کنترل برق دوربین های امنیتی شهر

مکان‌ های قطب خیابان های واشنگتن معمولاً به طور خاص در تقاطع‌ های خیابان تعیین می‌ شوند و از برق کنترل‌ کننده‌ های ترافیک استفاده می‌ کنند. تیرهای کنترل ترافیک ممکن است از قبل دارای ۱۲۰ VAC باشند، اما ممکن است لازم باشد از کنترل کننده ترافیک اجرا شوند. همچنین باید یک مکانیسم اتصال به زمین در داخل قطب وجود داشته باشد که باید هنگام نصب تجهیزات جدید در نظر گرفته شود. اگر تجهیزات فلزی است و به قطب متصل است، تأیید کنید که خود قطب به زمین متصل است، در غیر این صورت، زمین را برای محافظت از تجهیزات در برابر صاعقه فراهم کنید.

کنترل برق دوربین مداربسته

معمولاً برای شهرداری‌ ها، تیرهای کنترل ترافیک در دسترس‌ ترین دارایی‌ ها برای نصب تجهیزات امنیتی هستند، زیرا معمولاً توسط همان سازمان‌ های شهری که از سیستم نظارت می‌ کنند مدیریت می‌شوند. کنترل کننده ترافیک همچنین منبع تغذیه و محفظه ای برای نصب تجهیزات جدید فراهم می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *